
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere NVR CU 16 CANALE, 2 X SATA, 16 X POE, WIRELESS 4G
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
NVR cu 16 canale, wireless 4G, 16 porturi PoE, 2 x SATA, 8TB / HDD, 2 x USB 2.0, 8MP rezolutie max. inregistrare, banda 160 Mbps incoming, 80 Mbps outgoing, 1 slot pentru card micro SIM, 1 interfata 4G (lungime cablu modul antena 3m), 1 interfata ANT pentru antena GPS, carcasa metalica, alimentare 100-240 VAC
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Disponibilitate | IN STOC |
| WIFI | Da |
| Carcasa | Metalica |
| Numar canale | 16ch |
| Brand | HIKVISION |
| Porturi PoE | 16 |
| Dimensiuni | 385 Γ 315 Γ 52 mm |
| Alimentare | 100 ~ 240 VAC |
| USB | 2 x USB 2.0 |
| Interfata retea | 1 RJ-45 10/100/1000 Mbps self-adaptive Ethernet interface |
| Compresie audio | G.711ulaw,G.711alaw,G.722,G.726,AAC,MP2L2 |
| HDMI | Da |
| VGA | Da |
| Capacitate maxima / HDD | 8 TB |
| Porturi SATA | 2 |
| Banda | 160 Mbps incoming, 80 Mbps outgoing |
| Rezolutii inregistrare | 8 MP/6 MP/5 MP/4 MP/3 MP/1080p/UXGA/ 720p/VGA/4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| Rezolutie max. inregistrare | 8MP |
| Compresie | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Greutate | 3 kg |
| Temperatura / umiditate functionare | -10Β°C ~ +55Β°C / 10% ~ 90% RH |
| Numar porturi | 16 porturi |
| Megapixeli | 8 MP |
| GPU | Da |
| Greutate | 3 kg |
| Conectivitate | Da |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.

_202276112730633672.jpg)


