
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere NVR CU 8 CANALE, 2 X SATA
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
NVR CU 8 CANALE, 2 X SATA β NVR AcuSense cu 8 canale, 32MP rezolutie max. inregistrare, recunoastere faciala, detectie miscare 2.0, ANPR si alte functii de analiza video inteligenta, 2 x SATA, 14TB / HDD, alarma 4 intrari si 1 iesire, 1 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, HDMI, VGA, banda 80 Mbps incoming, 256 Mbps outgoing, alimentare 100-240VAC, 50-60Hz, carcasa metalica 1U
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Disponibilitate | IN STOC |
| Tehnologie | AcuSense |
| Carcasa | Metalica |
| Numar canale | 8ch |
| Brand | HIKVISION |
| Dimensiuni | 385 Γ 317 Γ 52 mm |
| Alimentare | 100 ~ 240 VAC |
| USB | 1x USB 2.0, 1x USB 3.0 |
| Interfata retea | 2, RJ-45 10/100/1000 Mbps self-adaptive Ethernet interface |
| Iesiri alarma | 1 iesire |
| Intrari alarma | 4 intrari |
| HDMI | Da |
| VGA | Da |
| Capacitate maxima / HDD | 14 TB |
| Porturi SATA | 2 |
| Banda | 80 Mbps incoming, 256 Mbps outgoing |
| Rezolutii inregistrare | 32 MP/24 MP/12 MP/8 MP/6 MP/5 MP/4 MP/3 MP/1080p/UXGA/720p/VGA /4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| Rezolutie max. inregistrare | 32MP |
| Compresie | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Format compresie audio | G.711ulaw/G.711alaw/G.722/G.726/AAC/MP2L2/PCM |
| Greutate | 2.5kg |
| Temperatura / umiditate functionare | -10Β°C ~ +55Β°C / 10% ~ 90% RH |
| Functii analiza video inteligenta | Recunoastere faciala, protectie perimetrala, detectie miscare 2.0, obiecte aruncate de pe cladire, ANPR, people counting, VCA |
| Porturi PoE | Fara |
| Interfata | USB 3.0 |
| GPU | Da |
| Megapixeli | 32 MP |
| Greutate | 2.5kg |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.



_202111211183629618.jpg)
