
2.350,63 RON
Pret cu TVA inclus
In stoc β 15 buc disponibile
Cantitate:
1
15 disponibileπ
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
π
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
π‘οΈ
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
π³
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere NVR CU 8 CANALE, 80MBPS, 4 X HDD, 8 X POE
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
NVR CU 8 CANALE, 80MBPS, 4 X HDD, 8 X POE β NVR cu 8 canale, 8 porturi PoE, 32MP rezolutie max. inregistrare, 4 x SATA, 1 x eSATA, 10TB / HDD, alarma 16 in / 9 out, 2 RS-485 (half-duplex), 1 RS-232, 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, banda 80 Mbps incoming, 256 Mbps outgoing, carcasa metalica, 100-240 VAC
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Disponibilitate | IN STOC |
| Numar canale | 8ch |
| Brand | HIKVISION |
| Porturi PoE | 8 |
| Dimensiuni | 440 Γ 389 Γ 75 mm |
| Alimentare | 100 ~ 240 VAC |
| USB | 2x USB 2.0, 1x USB 3.0 |
| Interfata seriala | 2 RS-485 (half-duplex), 1 RS-232 |
| Interfata retea | 1 RJ-45 10/100/1000 Mbps self-adaptive Ethernet interface |
| Iesiri alarma | 9 |
| Intrari alarma | 16 |
| Compresie audio | G.711ulaw/G.711alaw/G.722/G.726/AAC |
| HDMI | Da |
| VGA | Da |
| Capacitate maxima / HDD | 10 TB |
| Interfete eSATA | 1 |
| Porturi SATA | 4 |
| Banda | 80 Mbps incoming, 256 Mbps outgoing |
| Rezolutii inregistrare | 32 MP/24 MP/12 MP/8 MP/7 MP/6 MP/5 MP/4 MP/3 MP/1080p/UXGA/720p/VGA/4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| Rezolutie max. inregistrare | 32MP |
| Compresie | H.265+,H.265,H.264+,H.264 |
| Greutate | 5kg |
| Temperatura / umiditate functionare | -10Β°C ~ +55Β°C / 10% ~ 90% RH |
| Carcasa | Metalica |
| Numar porturi | 8 porturi |
| Interfata | USB 3.0 |
| GPU | Da |
| Megapixeli | 32 MP |
| Greutate | 5kg |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.

_20241022113409278930.jpg)


