
Nou
POST DE INTERIOR 5" HANDS-FREE 220VAC
Cod: VD-54FCamere analogice
Specificatii
- Cod produs
- VD-54F
- Stare
- Nou
- Categorie
- Camere analogice
- Disponibilitate
- In stoc (30 buc)
- Pret
- 307,09 RON
- Diagonala
- 5"
- Greutate
- 745g
307,09 RON
Pret cu TVA inclus
In stoc β 30 buc disponibile
Cantitate:
1
30 disponibileπ
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
π
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
π‘οΈ
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
π³
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere POST DE INTERIOR 5" HANDS-FREE 220VAC
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
POST DE INTERIOR 5" HANDS-FREE 220VAC β Monitor LCD 5" handsfree, suporta maxim 2 monitoare si 2 posturi de exterior, comunicare 4 fire, 220VAC
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Greutate | 745g |
| Alimentare | 220VAC |
| Brand | VIDY |
| Distante | 28m(Ξ¦ 0.5), 50m(Ξ¦0.65) |
| Temperatura functionare | -10Β°~+40Β°C |
| Cablare | 4 fire cu polaritate |
| Unghi vizualizare | Orizontal: 58Β° Vertical:44Β° |
| Afisaj | LCD 5" |
| Montaj | Aparent |
| Diagonala display | 5" |
| Receptor | Hands-free |
| Tip produs | POSTURI DE INTERIOR |
| Disponibilitate | IN STOC |
| Diagonala | 5" |
| Greutate | 745g |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




