
Nou
TP-LINK Smart HomeBase TAPO H500, Built-in Storage: 16GB eMMC Expanded Storage: 1-Bay, 2.5" SATA HDD/SSD, up to 16TB(needs to purchased seperately), frecventa 5 GHz Wi-Fi (For Router) 2.4 GHz Wi-Fi (For Camera), interfata 1x HDMl Port, 1x DC Power Port
Cod: TAPO H500Retelistica
Specificatii
- Cod produs
- TAPO H500
- Stare
- Nou
- Categorie
- Retelistica
- Disponibilitate
- In stoc (10 buc)
- Pret
- 1.123,79 RON
- Frecventa CPU
- 2.4 GHz
- Diagonala
- 2.5"
- Conectivitate
- Wi-Fi
- Stocare
- 16GB eMMC
1.123,79 RON
Pret cu TVA inclus
In stoc β 10 buc disponibile
Cantitate:
1
10 disponibileπ
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
π
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
π‘οΈ
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
π³
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere TP-LINK Smart HomeBase TAPO H500, Built-in Storage: 16GB eMMC Expanded Storage: 1-Bay, 2.5" SATA HDD/SSD, up to 16TB(needs to purchased seperately), frecventa 5 GHz Wi-Fi (For Router) 2.4 GHz Wi-Fi (For Camera), interfata 1x HDMl Port, 1x DC Power Port
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
TP-LINK Smart HomeBase TAPO H500, Built-in Storage: 16GB eMMC Expanded Storage: 1-Bay, 2.5" SATA HDD/SSD, up to 16TB(needs to purchased seperately), frecventa 5 GHz Wi-Fi (For Router) 2.4 GHz Wi-Fi (For Camera), interfata 1x HDMl Port, 1x DC Power Port β TP-LINK Smart HomeBase TAPO H500
Alte detalii
- Built-in Storage
- 16GB eMMC Expanded Storage: 1-Bay, 2.5" SATA HDD/SSD, up to 16TB(needs to purchased seperately), frecventa 5 GHz Wi-Fi (For Router) 2.4 GHz Wi-Fi (For Camera), interfata 1x HDMl Port, 1x DC Power Port
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | TP-LINK |
| EAN | 4895252504293 |
| Garantie | 24 luni |
| Categorie furnizor | SMART HOME |
| Cod TARIC | 85437090 |
| Frecventa CPU | 2.4 GHz |
| Diagonala | 2.5" |
| Conectivitate | Wi-Fi |
| Stocare | 16GB eMMC |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




