Skip to content
Free shipping on orders over 500 RON
W DLL PR QC24250 AIO T U7-265 16/512 W S | Altamag.ro
Nou

W DLL PR QC24250 AIO T U7-265 16/512 W S

Cod: BTO155_QC24250_EMEAAll in one PC

Acceptam plata prin card, ramburs la curier sau achitare in rate. Livrare rapida in toata tara.

Specificatii

Cod produs
BTO155_QC24250_EMEA
Stare
Nou
Categorie
All in one PC
Disponibilitate
In stoc (16 buc)
Pret
10.470,28 RON
10.470,28 RON

Pret cu TVA inclus

In stoc β€” 16 buc disponibile
Livrare gratuitala comenzi peste 500 RON
Cantitate:
1
16 disponibile
🚚

Livrare rapida

Prin curier in 1-2 zile lucratoare.

πŸ”„

Retur gratuit 14 zile

Returnare fara costuri suplimentare.

πŸ›‘οΈ

Garantie oficiala

Garantie completa producator.

πŸ’³

Plata securizata

Card bancar, transfer sau ramburs la curier.

Descriere W DLL PR QC24250 AIO T U7-265 16/512 W S

Disponibil la Altamag.ro β€” magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania

W DLL PR QC24250 AIO T U7-265 16/512 W S de la Dell β€” disponibil pe Altamag cu livrare rapida in toata Romania sau ridicare din magazinul fizic din Craiova, garantie 24 luni.

W DLL PR QC24250 AIO T U7-265 16/512 W S Dell

Dell Pro 24 All-in-One QC24250, 23.8", Touch, FHD (1920 Γ— 1080), Intel Core Ultra 7 265 (13 TOPS NPU, 20 cores, up to 5.3 GHz), Integrated Intel graphics, 512 GB SSD, 16 GB DDR5 5600 MT/s non-ECC memory, FHD HDR camera, Intel Wi-Fi 6E AX211 2x2, Bluetooth wireless card, Dell wired keyboard KB216 USB International (QWERTY), Dell optical mouse MS116, integrated speakers and microphone, height adjustable stand with VESA support, Silver chassis with Dark Grey VESA, 160W power supply, Trusted Platfo…

De ce sa alegi W DLL PR QC24250 AIO T U7-265 16/512 W S

Brandul Dell ofera calitate constanta, performanta dovedita si suport in caz de probleme. Folosesti acest model pentru utilizare zilnica, fara compromisuri de fiabilitate. Materialele si componentele respecta standardele europene de calitate si siguranta. Recomandat atat pentru uz casnic cat si pentru utilizare semi-profesionala.

Pentru cine este recomandat

W DLL PR QC24250 AIO T U7-265 16/512 W S este o alegere potrivita pentru utilizatori care cauta o solutie fiabila in zona All in one PC, indiferent ca o folosesti acasa, la birou sau intr-un mediu semi-profesional. Produsul vine cu specificatii clare, suport tehnic asigurat de echipa Altamag si pachet complet (instructiuni, accesorii unde e cazul, ambalaj original). Daca ai nevoie de consultanta inainte de comanda, contacteaza-ne la pagina de contact sau prin chat β€” raspundem in maxim 1 ora in intervalul orar de lucru. Pentru proiecte mai mari (firma, scoala, sediu nou) iti pregatim oferta personalizata cu reducere de volum: vezi solutiile pentru firme sau cere un deviz gratuit.

Cumperi W DLL PR QC24250 AIO T U7-265 16/512 W S direct de pe Altamag.ro, magazin online cu peste 20.000 de produse din IT, electrocasnice, securitate si retelistica. Livrare in 1-2 zile lucratoare prin curier rapid in toata Romania, plata in rate fara dobanda sau ramburs la curier. Suport tehnic in romana si garantie legala de conformitate 24 luni (persoane fizice), plus garantie comerciala producator 36 luni. Vezi si restul produselor disponibile sau cum comanzi.

Livrare si plata

Comanda Dell bto 155 QC24250 emea cu livrare prin curier in toata Romania (1-2 zile lucratoare) sau ridicare gratuita din magazinul fizic din Craiova. Acceptam plata cu cardul online, ramburs la curier sau plata in rate prin Tbi Bank. Vezi conditiile complete pe pagina de livrare si cum cumperi.

Garantie si retur

Pentru W DLL PR QC24250 AIO T U7-265 16/512 W S beneficiezi de garantie legala de conformitate 24 luni pentru persoane fizice, conform OUG 140/2021. Pentru persoane juridice, altamag.ro ofera garantie comerciala de 12 luni. Persoanele fizice au si dreptul de retur in 14 zile de la livrare, fara motivare, conform OUG 34/2014. Suport tehnic asigurat de echipa Altamag β€” citeste mai mult pe pagina de service si garantie sau pe retur produs.

Specificatii principale

Caracteristici (filtre)

RAM:16 GBDiagonala:23.8"Rezolutie:FHDTip RAM:DDR5Sistem operare:Windows 11 ProConectivitate:Wi-Fi 6EFrecventa CPU:5.3 GHzStocare:512 GBCuloare:Silver

πŸ“¦ Disponibil la comanda β€” stoc furnizor
Produsul nu se afla fizic in magazin, il aducem de la furnizor. Il poti ridica gratuit din magazinul din Craiova la 24-48h dupa plasarea comenzii; te anuntam pe e-mail cand este pregatit. Livrare nationala prin curier in 1-2 zile lucratoare.

Intrebari frecvente

Raspunsuri rapide la cele mai comune intrebari despre achizitia acestui produs.

Acest produs este in stocul furnizorului, nu fizic in magazin. Livrarea se face prin curier in 1-2 zile lucratoare in toata Romania. Daca alegi ridicarea din magazinul din Craiova, produsul este pregatit in 24-48h dupa plasarea comenzii si te anuntam pe e-mail. Comanda peste 500 RON beneficiaza de livrare gratuita (detalii livrare).

Recenzii pentru W DLL PR QC24250 AIO T U7-265 16/512 W S

Se incarca recenziile...
W DLL PR QC24250 AIO T U7-265 16/512 W S BTO155_QC24250_EMEA | Altamag.ro