
144,20 RON
Pret cu TVA inclus
In stoc β 55 buc disponibile
Cantitate:
1
55 disponibileπ
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
π
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
π‘οΈ
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
π³
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere CAMERA ANHD BULLET 5MP, IR SI WL 60M, 2.8MM
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
CAMERA ANHD BULLET 5MP, IR SI WL 60M, 2.8MM β Camera ANHD bullet, 5MP, iluminare hibrida - IR 60m si wight light 60m, lentila fixa 2.8mm, microfon incorporat, DWDR, 2D DNR, BLC, HLC, 1 iesire video TVI / AHD / CVI / CVBS, IP67, 12VDC
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Disponibilitate | IN STOC |
| Microfon si Difuzor | Microfon |
| Tip produs | BULLET |
| Tehnologie | ColorVu si IR |
| Tip lentila | Fixa |
| Tip montura | M12 |
| Distanta focala | 2.8mm |
| Brand | HIKVISION |
| Rezolutie | 5MP |
| Greutate | 740g |
| Dimensiuni (WxHxD) | 192.6 mm Γ 178.3 mm Γ 71 mm |
| Alimentare VDC 12 | Da |
| Grad protectie | IP67 |
| Iesire video | TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Comunicare | HIKVISION-C |
| Viteza obturator electronic | 1/12.5s - 1/50.000s |
| Balans de alb | Auto / Manual |
| Reducere de zgomot | 2D DNR |
| Compensare dinamica lumina | Digital WDR |
| Compensare lumina | BLC / HLC / 2D DNR / Global |
| Distanta IR | 60m |
| Rotire verticala (TILT) | 0Β° ~ 180Β° |
| Rotire orizontala (PAN) | 0Β° ~ 360Β° |
| Unghi de vizualizare | orizontal 104.9Β°, vertical 67.3Β°, diagonal 129.8Β° |
| Iluminare minima color si alb/negru | 0.01 Lux @ (F2.0, AGC ON), 0 Lux with white light |
| Tip senzor | 3K CMOS |
| Megapixeli | 5 MP |
| Rezolutie | 5MP |
| Greutate | 740g |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




