
Laptop Business DELL Pro 14, cu procesor Intel Core i5 120U, 14'' IPS, 16 GB DDR5, 512 GB SSD, Intel Graphics, Windows 11 Pro
Specificatii
- Cod produs
- BTO010_PC14250_EMEA
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (10 buc)
- Pret
- 6.290,79 RON
- RAM
- 16 GB
- Stocare
- 512 GB SSD
- Diagonala
- 14"
- Rezolutie
- FHD
- Interfata
- USB 3.2
- Viteza retea
- 1 Gbps
- Culoare
- GOLD
- Tip RAM
- DDR5
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Conectivitate
- Wi-Fi 6E
- Frecventa CPU
- 5.0 GHz
- Greutate
- 13.5 kg
- Procesor
- Intel Core i5 120U
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Business DELL Pro 14, cu procesor Intel Core i5 120U, 14'' IPS, 16 GB DDR5, 512 GB SSD, Intel Graphics, Windows 11 Pro
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Business DELL Pro 14, cu procesor Intel Core i5 120U, 14'' IPS, 16 GB DDR5, 512 GB SSD, Intel Graphics, Windows 11 Pro β Laptop Dell Pro 14 (PC14250), 14", Non-Touch, FHD+, IPS, 300 nits, 45% NTSC, Anti-Glare, FHD+IR Camera, Facial Recognition, TNR, Camera Shutter, Fingerprint Reader, ENERGY STAR Qualified, EPEAT Gold with Climate+, Intel Core 5 120U (10 cores, up to 5.0 GHz), Integrated Intel graphics, 16GB: 1 x 16GB, DDR5, 5600 MT/s, 512GB SSD, Intel Wi-Fi 6E AX211, 2x2, 802.11ax, Bluetooth 5.3 wireless card, 65W AC adapter, 4.5mm barrel, 3-cell, 55 Wh, ExpressCharge Capable, ExpressCharge Boost Capable, English International backlit Copilot key keyboard
Dimensiuni si greutate
- Weight
- 1.35 kg, Windows 11 Pro, 3Y ProSupport and Next Business Day Onsite Service
Alte detalii
- External ports
- Network port: 1 x RJ45 ethernet port (1 Gbps)
- USB ports
- 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port with PowerShare, 1 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) Type-C with DisplayPort 2.0/Power Delivery 3.1, 1 x Thunderbolt 4 (40 Gbps) port with DisplayPort 2.1/USB Type-C/USB4/Power Delivery 3.1
- Audio port
- 1 x global headset port, Video port(s): 1 x HDMI 2.1 TMDS port
- Power-adapter port
- 1 x 4.5 mm x 2.9 mm DC-in
- Security-cable slot
- 1 x security-cable slot (wedge-shaped)
- Internal slots
- M.2: 1 x M.2 2230 slot for solid state drive, 1 x M.2 2230 slot for WLAN card
- Memory
- 2 x SODIMM slots, DDR5, 5600 MT/s
- Maximum memory configuration
- 64 GB
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | DELL |
| EAN | 1030647996 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK BUSINESS |
| Cod TARIC | 84713000 |
| RAM | 16 GB |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Diagonala | 14" |
| Rezolutie | FHD |
| Interfata | USB 3.2 |
| Viteza retea | 1 Gbps |
| Culoare | GOLD |
| Tip RAM | DDR5 |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Conectivitate | Wi-Fi 6E |
| Frecventa CPU | 5.0 GHz |
| Greutate | 13.5 kg |
| Procesor | Intel Core i5 120U |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




