
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere N DLL 16 DC16251 i7-150U 32/1T W S
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
N DLL 16 DC16251 i7-150U 32/1T W S β Dell 16 DC16251- 16", 16:10, 2K (1920x1200), Anti-Glare, Non-Touch, 300 nits, WVA/IPS Display with ComfortView, Intel Core 7 150U, 10 cores, up to 5.4 GHz, 32GB DDR5, 5200MT/s, 2x16GB, 1TB M.2 PCIe NVMe Solid State Drive, Intel Graphics, Realtek Wi-Fi 6ERTL8852CE, 2x2, 802.11ax, MU-MIMO, Bluetooth wireless card, Platinum Silver, Carbon Black English International Backlit Copilot Key Keyboard with Numeric Keypad, Platinum Silver Power Button with Fingerprint Reader, 4-Cell Battery, 54WHr (Integrated), 65W AC Adapter, Windows 11 Pro,3Yr Basic Onsite Service
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | DELL |
| Garantie | 3Yr Onsite Hardware Service |
| RAM | 32 GB |
| Diagonala | 16" |
| Tip RAM | DDR5 |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Conectivitate | Wi-Fi 6E |
| Culoare | Silver |
| Frecventa CPU | 5.4 GHz |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




