
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere NVR CU 16 CANALE, 16XPOE 4XSATA 1.5U INTRARI ALARM
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
NVR CU 16 CANALE, 16XPOE 4XSATA 1.5U INTRARI ALARM β NVR AcuSense cu 16 canale, 16 porturi PoE, 12MP rezolutie max. inregistrare, 4 x SATA, 16TB / HDD, 16 intrari si 9 iesiri alarma, 2 x RS-485 (half-duplex), 1 x RS-232, 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, banda 160 Mbps incoming, 160 Mbps outgoing, recunoastere faciala si alte functii de analiza video inteligenta, carcasa metalica 1.5U, 100-240 VAC, 50-60 Hz
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Disponibilitate | IN STOC |
| Tehnologie | AcuSense |
| Carcasa | Metalica |
| Numar canale | 16ch |
| Brand | HIKVISION |
| Porturi PoE | 16 |
| Dimensiuni | 445 Γ 400 Γ 75 mm |
| Alimentare | 100 ~ 240 VAC |
| USB | 2x USB 2.0, 1x USB 3.0 |
| Interfata seriala | 2 RS-485 (half-duplex), 1 RS-232 |
| Interfata retea | 1 RJ-45 10/100/1000 Mbps self-adaptive Ethernet interface |
| Iesiri alarma | 9 iesiri |
| Intrari alarma | 16 intari |
| Compresie audio | G.711ulaw/G.711alaw/G.722/G.726/AAC |
| HDMI | Da |
| VGA | Da |
| Capacitate maxima / HDD | 16 TB |
| Porturi SATA | 4 |
| Banda | 160 Mbps incoming, 160 Mbps outgoing |
| Rezolutii inregistrare | 12 MP/8 MP/6 MP/5 MP/4 MP/3 MP/1080p/UXGA/ 720p/VGA/4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| Rezolutie max. inregistrare | 12MP |
| Compresie | H.265/H.265+/H.264+/H.264 |
| Greutate | 5kg |
| Temperatura / umiditate functionare | -10Β°C ~ +55Β°C / 10% ~ 90% RH |
| Functii analiza video inteligenta | Recunoastere faciala, protectie perimetrala, detectie miscare 2.0, obiecte aruncate de pe cladiri, ANPR, VCA |
| Numar porturi | 16 porturi |
| Interfata | USB 3.0 |
| Megapixeli | 12 MP |
| GPU | Da |
| Greutate | 5kg |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.

_202276112730633672.jpg)


